DÖŞEME TİPİ 12.000 BTU KLİMA

DÖŞEME TİPİ 12.000 BTU KLİMA

Döşeme tipi klima sistemleri kullanıcılara diğer klima sistemlerine göre daha yüksek performans ve enerji tasarrufu sunuyor. Bu klima sistemlerinin kullanılacak ortam içerisinde istenilen bölgeye montaj imkanı sunması ve ortamda estetik uymu bozmayacak şekilde tasarlanması ise kullanıcılar tarafından bu sistemlerin tercih edilme sebepleriden birkaçı.

 

Gelişen yapılar ofis ve iş merkezleri gibi ortamlarda aynı anda bulunan personel sayısını da arttırıyor. 12.000 Btu döşeme tipi klima sistemleri küçük çaplı ofisler için oldukça ideal konumda. Düşük btu kapasitesi sayesinde fiyat olarak kullanıcıları zorlamayacak olan döşeme tipi 12.000 Btu klima sistemleri aynı zamanda enerji tasarrufu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bu klima sistemleri içerisinde kullanılan iyon filtreleri sayesinde ise geniş ortamlar sadece iklimlendirilmekle kalmıyor aynı zamanda havalandırılmış oluyor. Çünkü iyon filtreler ortamda nefes alış verişinden dolayı zamanla oluşan nemi ve kötü kokuyu içine hapsederek ortama temiz havanın üflenmesini sağlıyor. Ortam içerisinde birkaç klima sistemi kullanılması gereken durumlarda ise kullanıcıların yapması gereken işlem çok kolay. VRF klima sistemleri sayesinde kullanıcılar istedikleri kadar iç üniteyi aynı dış ünite üzerinden kontrol ederek dış ünite masrafından kurtulurken aynı zamanda klimalar üzerinde de tam kontrol sağlıyor.

 

www.merkeziklimasistemleri.com.tr adresini ziyaret ederek veya Alyatek müşteri destek birimleri ile iletişime geçerek klima ve havalandırma sistemleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

22 Şubat 2017
761 kez görüntülendi