DÖŞEME TİPİ 9.000 BTU KLİMA

DÖŞEME TİPİ 9.000 BTU KLİMA

Zaman ilerledikçe teknoloji de insanoğlunun hayal edemeyeceği düzeyde gelişmeye devam ediyor. İş merkezler ve ofisler gibi geniş hacimli ortamlarda çalışanların performansını üst düzeyde tutmak isteyen firma sahipleri bu ortamlara uygun kapasiteli klima ve havalandırma sistemleri tercih ediyor. Günümüzde yoğun olarak kullanılan klima çeşidi duvar tipi klimalar olsa bile bazı ortamlar bu klima sistemlerinin kullanımına uygun yapıda olmuyor. Bu gibi durumlarda ise kullanıcılar alternafit klima modellerine yöneliyor.

 

9.000 Btu döşeme tipi klima sistemleri düşük Btu kapasitesi sayesinde daha çok ufak hacimli ortamlara uygun olarak üretilmiştir. Bu klima sistemlerinin en büyük avantajı ise ortam içerisinde mobilya gibi görünerek ortamın estetik yapısını bozmamasıdır. Bununla birlikte marka ve model seçeneğine göre inverter teknolojisi barındıran döşeme tipi 9.000 Btu klima modelleri kullanıcılara standart modellerden daha yüksek performans ve enerji tasarrufu sunuyor. Bu klima sistemleri ortam içerisindeki sıcaklığı sürekli olarak denetliyor ve çalışma performansını buna göre düzenleyerek tasarruf sağlıyor. Bununla birlikte gelişen yapılarda aynı anda birden fazla klima kullanılması gereken durumlarda ise kullanıcılar VRF klima sistemleri ile fazladan dış ünite masrafından kurtuluyor.

 

Klima ve havalandırma sistemleri ile ilgili bilinmeyen bütün detayları www.merkeziklimasistemleri.com.tr adresinde bulabilirsiniz. Klima sistemlerini kullanacağınız ortam hacmi ve ortamın kullanım şekline göre en verimli çalışacak klima sistemini öğrenmek için ise Alyatek müşteri temsilcisi ile irtibata geçebilirsiniz.

22 Şubat 2017
678 kez görüntülendi