Fujitsu Vrf Klima Sistemleri

Fujitsu Vrf Klima Sistemleri

8 HP’den 48 HP’ye 2HP’lik artışlarla geniş bağlanma yeteneği. Alan tasarruf kombinasyonu ve Enerji verimliliği kombinasyonu seçeneklerinden ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Seçilecek dış ünite ile alan öncelikli veya COP / EER verim öncelikli dizaynlar yapılabilir.

Fujitsu VRF Klima İç Ünite Serisi

11 Tip, 49 Model, Kapasite aralığı 2.2kW’den 25.0kW’a kadar farklı tasarımlara ve kapasite sahalarına sahip iç üniteler arasından ihtiyacınıza uygun seçimler yapabilirsiniz.

Yönetimsel Enerji Tasarrufu

Binalarda konfor söz konusu olduğunda, ekipmanın davranışına kısıtlamalar getirilerek veya çalışma ayarları uygun şekilde yapılarak enerji tasarrufu hedefine ulaşılabilir.

Fujitsu VRF Plus Yüksek performanslı çalışma

fujitsu-vrf-klima-sistemleri EER/COP değerinde önemli yükselme, Twin Rotary DC kompresör, inverter teknolojisi ve geniş ısı dönüştürücüsünün uyumlu kullanılması sonucu önemli verimlilik artışı meydana getirilmiştir.

Fujitsu VRF Plus Çeşitli Enerji Tasarruf Özellikleri:

Fujitsu VRF ile hassas soğutucu akışkan kontrolü
Fujitsu VRF ile düşük ses modu
Fujitsu VRF ile geniş çalışma aralığı
Ekonomik çalışma
Ekonomik çalışma uzaktan kumanda ile ayarlanabilir.
Zaman aralıklarına bağlı olarak otomatik sıcaklık değişikliği ayarlaması yapılabilir.
Fujitsu VRF Plus Çeşitli enerji tasarruf özellikleri
Oda sıcaklığını Sınır Değerlerde Ayarlamak
fujitsu-vrf-klima-sistemleri minimum ve maksimum sıcaklık aralığı ayarlaması binada yaşayanların konforu düşünülerek hazırlanmış diğer bir enerji tasarrufu yöntemidir.

12 Şubat 2017
974 kez görüntülendi